Heegeldatud beebitekk


Tootekood: 392

Beebitekk on heegeldatud 100% meriinolõngast.

Mõõdud 55×75 cm (+/- 5 cm)‎

Meriinovill on saadud meriinolambalt. Meriinolamba vill on kõige peenem villa sort, see on pehme ja õrn nahale ning seda kasutatakse eriti peente ja elegantsete esemete valmistamiseks.

Meriinovillast tehtud esemed sobivad erinevates tingimustes kandmiseks- talvel külmaga ei lase meriino kehale külma ligi olles samas pehme ja kerge; sporti tehes lasevad meriinost esemed õhku läbi, kontrollivad niiskusetaset ehk siis ei lase kehal higiseks minna ning samuti on meriinol antibakteriaalsed omadused. Erinevalt traditsioonilisest villast on meriino palju peenem, pehmem ja ei tekita sügelust, samuti sobivad need tooted tundlikele ning lanolliini allergia käes kannatavatele inimestele.

Kootud beebitekk või heegeldatud beebitekk – sellel ei ole tähtsust. Oluline, et tekk oleks looduslikest ja nahasõbralikest materjalidest .

Käsitööna valminud beebitekid on tehtud kindlasti palju suurema hoole ja armastusega, kui poest ostetud masstoodang. Igal beebil võiks olla kasvõi üks armas tekike, mida saab kaissu võtta, mida saab sooja saamiseks peale võtta või mida on vahest lihtsalt hea närida või sakutada ????

Hooldusjuhend:

Kerge masinpesu, max 40°C / ära kasuta loputusvahendit / kuivata tasapinnal

Ärge peske eset liiga kuuma veega ja mitte loetada. Kuivatada tasapinnale laotatult (laual).

 
Ostjate tagasiside
 
Sinu tagasiside
Tagasiside jätmiseks palun logi sisse.
 
70.00 €
 
Siblik

5299623
Kambja vald

Kontakteeru müüjaga
 
Müüja teised tööd:
Kaisutekk Kaisutekk Siblik
11.00 €