Kõrvarõngad roosa jadeiidiga


Tootekood: 06

Kasutatud on poolvääriskivi jadeiiti ning hõbeda tooni metallosi. Kõrvarõngaste konksud on 925 hõbedast ja nende pikkus koos konksuga on 5 cm.

Jadeiit oli Vana-Hiinas pärli järel tähtsuselt teine kivi. Hiinlased nimetasid teda jyks ning ta sümboliseeris viit voorust: mõõdukust, õiglust, tarkust, kaastunnet ja vaprust.

Jadeiit kuulub maagiliseimate kivide hulka, mõjutades nii elusat kui elutut loodust. Sobib väga hästi mõtluskiviks, tuues endaga kaasa hingelise rõõmu ja rahulolu, tasakaalustades ja värskendades mõttetegevust ning tundeilma. Jadeiit parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Tema mõjuväljas on ühinenud naiselik tundlikkus ja võime elada iseenese ning loodusega harmoonias. Jadeiit kannab endas väga tihendatud energiat, jäädes sealjuures püsivaks ja tasakaalustatuks. Sobib maaharijatele, soodustades taimede kasvu. Läänes arvatakse, et jadeiit suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu; Idamaades aga leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ja andvat talle tarkust juurde.

 
Ostjate tagasiside
 
Sinu tagasiside
Tagasiside jätmiseks palun logi sisse.
 
7.00 €
 
Helmepesa

5026552
Tallinn

Kontakteeru müüjaga
 
Müüja teised tööd:
 
Käekee Käekee Helmepesa
15.00 €